Kempings

Kempings sastāv no astoņām labiekārtotām mājiņām, kurās ir tualete un duša, kā arī mazs virtuves stūrītis, kurā iespējams gan gatavot ēst uz elektriskās plīts, gan uzglabāt pārtikas produktus ledusskapī. Katrā mājiņā ir arī trauki un pieejams grils gaļas un citu produktu grilēšanai. Visās mājiņās pieejama televīzija.

Iespēja izguldīt līdz pat 100 personām (visā teritorijā).

1. mājiņa – 7 vietas.

Mājiņā ir divas istabas. Pirmajā istabā divas divstāvu gultas, otrajā trīs vienvietīgās gultas. Pirmā istaba ir apvienota ar mazu virtuvīti.

2. mājiņa – 6 vietas

Mājiņā ir trīs istabas. Pirmajā istabā viena divguļamā gulta, otrajā istabā ir divas vienvietīgās gultas un trešajā istabā ir izvelkams divvietīgs dīvāns. Trešā istaba ir apvienota ar mazu virtuvīti.

3. mājiņa – 7 vietas.

Mājiņā ir trīs istabas. Pirmajā istabā ir viena divguļamā gulta un viena vienvietīgā gulta, otrajā ir divas vienvietīgas gultas, un trešajā istabā ir izvelkams divvietīgs dīvāns. Trešā istaba ir apvienota ar mazu virtuvīti.

4. mājiņa – 4 vietas.

Mājiņā ir trīs istabas. Pirmajā istabā ir viena divguļamā gulta, otrajā ir viena divstāvu gulta, un trešajā istabā ir kamīns un virtuvīte, bez guļamvietas.

5. mājiņa – 6 vietas.

Mājiņā ir trīs istabas. Pirmajā istabā ir viena divguļamā gulta un vienvietīgā gulta, otrajā ir viena divstāvu gulta, un trešajā istabā ir izvelkams divvietīgs dīvāns. Trešā istaba ir apvienota ar mazu virtuvīti.

6. mājiņa – 6 vietas.

Mājiņā ir divas istabas. Pirmajā istabā ir viena divguļamā gulta un viena vienvietīgā gulta, otrajā istabā ir divas vienvietīgas gultas un ir izvelkams divvietīgs dīvāns.

7. mājiņa – 8 vietas.

Mājiņā ir divas istabas. Pirmajā istabā ir divas divstāvu gultas, kas ir savienota ar mazu virtuvīti, otrajā ir viena divstāvu un divas vienvietīgās gultas.

8. mājiņa – 9 vietas.

Mājiņā ir viena liela istaba, kurā ir četras divstāvu gultas un viena vienvietīgā gulta, istaba ir apvienota ar virtuvīti.