Ventaskrasti

“Ventaskrasti” atrodas Ventspils – Kuldīga šosejas 21. km pašā Ventas upes krastā. Ideāla vieta kāzu, jubileju, semināru un citu pasākumu rīkošanai.

Par mums

Viesu nams «Ventaskrasti» strādā jau kopš 2007. gada. Mūsu viesu nama sniegto pakalpojumu kvalitāti lieliski apliecina ārzemju un pašmāju viesi, kas «Ventaskrastos» atgriežas regulāri jau vairāku gadu garumā, lai atkal un atkal izbaudītu viesu nama sniegto relaksāciju un īpašo atmosfēru. Ļaujam mūsu apmeklētājiem braukt ciemos pie mums arī ar saviem mājdzīvniekiem (kaķiem un suņiem).

Viesu nams

Viesu namā «Ventaskrasti» visiem tiek piedāvāta atpūta pie skaistās dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu. Mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienā, grillēt ēdienus, makšķerēt, peldēties un piedalīties dažādās aktivitātēs (volejbols, basketbols, futbols, badmintons u.c. sporta aktivitātes).  Šī vieta īpaši radīta neaizmirstamiem skaistiem pasākumiem, svinībām un kāzām, kur pārdomāta katra detaļa un nianse, lai katrs viesis justos īpašs patīkamā atmosfērā. Mūsu viesiem ir pieejamas 8 skaistas un plašas labiekārtotas istabas ar BEZMAKSAS bezvadu internetu un izeju uz terasi, kur paveras brīnišķīgs skats uz dabu.

Pirts

Mūsu pirts ir ideāli piemērota svinībām šaurā draugu lokā, bet, ja ir vēlme pirti izmantot plašākām svinībām, tad iespējams rezervēt arī papildus guļvietas.
Mūsu saunā, kas tiek apkurināta ar malku, iespējams pērties ar dažādām veselību uzlabojošām slotiņām, kā arī iespējams piesaistīt pirtniekus no Ventspils un Kuldīgas, ar kuriem sadarbojas mūsu viesu nams.

Kempings

Kempings sastāv no astoņām labiekārtotām mājiņām, kurās ir tualete un duša, kā arī mazs virtuves stūrītis, kurā iespējams gan gatavot ēst uz elektriskās plīts, gan uzglabāt pārtikas produktus ledusskapī. Katrā mājiņā ir arī trauki un pieejams grils gaļas un citu produktu grilēšanai. Visās mājiņās pieejama televīzija.

Pasākumiem

Viesu namā ir iespēja arī pasākumu rīkošana. Var izīrēt zāli korporatīviem pasākumiem, semināriem, dzimšanas dienas pasākumiem, kāzām. Izīrējam viesu namu un kempingu arī dažādiem sporta pasākumiem, treniņnometnēm, sporta komandu saliedēšanas pasākumiem, kā arī dažādām citam sportiskajām aktivitātēm.
Nodrošinām arī ēdināšanas pakalpojumus.

Kontakti

Ventaskrasti, Ziru pagasts, LV-3624

Mūsu sociālie tīkli

Vēlies noskaidrot vai ir kādas neskaidrības ? Tad droši nosūti mums ziņu un centīsimies Jums pēc iespējas ātrāk sniegt atbildi!